H. Schmid (um 1913) sowie unbekannter Aquarellist um 1900
"Bauernhöfe", 1 Aquarell davon signiert H. Schmid, datiert 1913, Ausschnitt 21,5 x 30,5 cm und 13 x 18 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
02.05.2018 - 16:00
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 02.05.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | Předaukční výstava: online |